+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Wpływamy na relaks!

Eko Marina POLAŃCZYK

Eko Marina to przystań położona w miejscowości Polańczyk, położonej na brzegu Jeziora Solińskiego w Bieszczadach. Przystań ta wyróżnia się swoim ekologicznym podejściem do funkcjonowania i dbałością o środowisko naturalne.

Eko Marina oferuje szeroki wachlarz usług dla żeglarzy, turystów oraz miłośników wodnych sportów. Na przystani znajdują się miejsca postojowe dla łodzi i jachtów oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, w tym kajaków, rowerów wodnych i motorówek.

Poza tym, Eko Marina to także centrum szkoleniowe dla osób zainteresowanych nauką pływania i żeglowania. Dostępne są tu kursy dla początkujących i zaawansowanych, prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Jednym z najważniejszych atutów Eko Marina jest jej ekologiczna działalność. Przystań stawia na ochronę środowiska naturalnego, dlatego przyjmuje wiele działań, aby zminimalizować wpływ swojej działalności na otoczenie. Główny akcent kładziemy na serwis pamiętając o kwestii czystości jeziora. Na miejscu można zakupić biodegradowalne środki do pielęgnacji jachtu. Pamiętaj, że  u nas możesz pozbyć się kłopotliwych nieczystości z pokładu jachtu dzięki nowoczesnej przepompowni.

Posiadamy własną plażę z pływającym basenem, przystanią oraz wypożyczalnią sprzętu pływającego. Na przystani EkoMarina w Polańczyku czekają na Ciebie:

  • jachty żaglowe (możliwość czarteru lub organizacji rejsu ze sternikiem)
  • elektryczne motorówki Parker
  • łodzie z napędem elektrycznym Coco
  • kajaki z wiosłami
  • kajaki z napędem pedałowym
  • bezpieczny basen ze sztucznym dnem
  • brodzik dla dzieci
  • pływająca plaża

A po zejściu na ląd...

Koniecznie skieruj swe kroki do naszej Tawerny nad brzegiem jeziora. Zaskoczą Cię tam lokalne potrawy w tym dania przygotowane z solińskich ryb.

Zimny napój na tarasie tawerny z widokiem na jezioro, wprawi Cię w błogi nastrój niczym nie zmąconego wypoczynku.

Zobacz oferty wyjazdów