+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Aktywne Lato

Cykl wyjazdów dla tych, dla których leżenie na plaży nie jest jedynym przepisem na udany wypoczynek. Warto zamieszkać w jednym z klimatycznych górskich hoteli i każdego dnia podejmować nowe wyzwania w niezwykłej scenerii zielonych Alp. Na każdy dzień pobytu zaplanowaliśmy inne aktywności: trekking, rowery: MTB i elektryczne, rafting oraz niezależne programy dostosowane do rodzin z małymi dziećmi. Sprawdźcie nasze propozycje: każda jest inna i każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy pobyty na 5 lub 7 noclegów, a jeśli będziecie mieli ochotę na więcej – zawsze można połączyć aktywny wypoczynek w górach z kilkoma dniami nad Adriatykiem, odległym o zaledwie 3 godziny jazdy. Tu też mamy dla Was gotowe rozwiązania. 

Aktywne Weekendy

Dwa lub trzy dni zajęte od rana do wieczora przez aktywności sportowe, dobre hotele i piękne okolice. Nasi trenerzy poprowadzą Was po ścieżkach rowerowych, wprowadzą w arkana żeglarstwa czy tenisa. Będziecie mieli okazję poznać podstawowe techniki jogi, a zimą – narciarstwa biegowego i skiturów. Po południu będziecie mogli zrelaksować się w SPA, a wieczorem pogadać z trenerami o dokonaniach dnia. Wielu z Was doceniło już tę formę wyjazdów, a tych, którzy nie mieli okazji zapewniamy: będziecie znacznie bardziej zadowoleni niż po weekendzie z laptopem. Zapraszamy całe rodziny. 

Wygoda Family

To rodzinne, sportowe wyjazdy wakacyjne, które wielu z Was dobrze zna pod nazwą Mama i Ja, marką, której używaliśmy od roku 2004. Latem zapraszamy na przygodę z tenisem i sportami wodnymi tygodniowe aktywne pobyty dla dzieci i rodziców w urokliwym zakątku Pojezierza Wielkopolskiego. Zimą na rodzinne wakacje narciarskie ze szkoleniami dla najmłodszych i starszych, na różnych poziomach w małych grupach. Zaopiekujemy się Waszymi dziećmi także podczas lunchu na stoku i wieczorem, po kolacji. Dzięki własnej szkole narciarskiej certyfikowanej przez SITN-PZN gwarantujemy, że uczyć Was będą fachowcy. Dla młodzieży z zacięciem sportowym zapewniamy grupę PRO i możliwość dalszego kształcenia się w kierunku instruktora SITN-PZN. 

Sportowa Szkoła

Czy Wasze dzieci są zadowolone z białych lub zielonych szkół na które jeżdżą? Zapytajcie. W programie Sportowej Szkoły zapewniamy wypełnione aktywnościami fizycznymi wyjazdy w różne rejony Polski, a zimą białe szaleństwo w Dolomitach, Polsce i na Słowacji. Wszystkie poniższe programy dostosowujemy do wymogów konkretnej grupy. Być może warto zaproponować je w Waszej szkole?