+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Agnieszka Podlecka

Poznaj trenerkę naszych zajęć tenisa ziemnego

Jak to się zaczęło?

Wszystko się zaczęło dzięki mojemu tacie, który był sędzią piłki siatkowej. Jako dziecko zabierał mnie i  siostry na mecze, gdzie w przerwach próbowałyśmy odbijać jak zawodowe siatkarki. W międzyczasie trafiłam do klasy sportowej. Dzięki temu zaczęłam grać w Pilskim Towarzystwie Piłki Siatkowej. Piękny czas młodości spędzałam na treningach, zawodach i obozach, ale w tym wszystkim trzeba było znaleźć czas na naukę . W czasie swojej kariery siatkarskiej, miałam okazję grać w I i II lidze oraz brać udział w Mistrzostwach Polski.

Po ukończeniu studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne nadal odczuwałam potrzebę wzmożonego ruchu, wiec „ wymyśliłam” sobie tenis, który okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę!

Miałam wspaniałego trenera, który zaznajomił mnie z tajnikami tego sportu. Dzięki owocnym treningom miałam okazje grać w różnorodnych  turniejach.

Jako młody nauczyciel zostałam zaproszona do współpracy przez największy Klub Tenisowy w Pile. I tak  zdobywając doświadczenie i kształcąc się zdobyłam tytuł trenera w tenisie ziemnym .

Aktualnie

Uczę dzieci od 3 roku życia, nawet takie szkraby trenuje z dopasowanymi rakietkami i piłkami  zgodnie  z koncepcją Polskiego Związku Tenisowego First Step Tenis dzieci.

Dodatkowo prowadzę Cardio Tenis, czyli pełne pozytywnej energii zajęcia tenisowe fitness podczas, których uczestnicy dzięki szybkiemu tempu ćwiczeń i gier poprawiają swoją kondycję fizyczną, spalają kalorie i świetnie się bawią w motywującym do wysiłku otoczeniu.

Serdecznie zapraszam Was na zajęcia.

Nie musisz mieć umiejętności wystarczą Twoje chęci i pogoda ducha 🙂 a resztą zajmę się ja!

Po kilku dniach spędzonych ze mną, zdobędziecie wiedzę i poprawicie swoją technikę oraz kondycję.

Do zobaczenia na korcie!

Zobacz oferty wyjazdów