+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Aparthotel La Pineta ****

Lido di Jesolo to jeden z wakacyjny kurortów we Włoszech, usytuowany nad Morzem Adriatyckim , jedynie 45 km od Wenecji. Miejscowość słynie z piętnastokilometrowej, piaszczystej plaży, wzdłuż której ciągną się  hotelel z basenami, wakacyjne apartamenty i restauracje. Wieczorem i nocą życie kurortu przenosi się na trzynastokilometrowy deptak..
Ci, którzy pragną aktywności na świeżym powietrzu, mogą wybierać spośród wielu sportów, takich jak tenis, pływanie, piłka nożna i siatkówka, golf na jednych z najlepszych włoskich pól golfowych w regionie Veneto, a dla tych, którzy chcą czegoś bardziej spokojnego, parki wodne.Miłośnicy przyrody mogą podziwiać zieloną i pełną pinii scenerię pieszo lub na koniu czy rowerze.

Lido di Jesolo, Włochy

Aparthotel La Pineta ****

Rezydencja położona w lasku piniowym o powierzchni 4000 metrów kwadratowych. Wyposażona we wszystkie udogodnienia dla relaksującego i regenerującego urlopu. Oficjalna kategoria ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Lido di Jesolo to jeden z wakacyjny kurortów we Włoszech, usytuowany nad Morzem Adriatyckim, jedynie 45 km od Wenecji. Miejscowość słynie z piętnastokilometrowej, piaszczystej plaży, wzdłuż której ciągną się  hotele z basenami, wakacyjne apartamenty i restauracje. Wieczorem i nocą życie kurortu przenosi się na trzynastokilometrowy deptak.

Ci, którzy pragną aktywności na świeżym powietrzu, mogą wybierać spośród wielu sportów, takich jak tenis, pływanie, piłka nożna i siatkówka, golf na jednym z najlepszych włoskich pól golfowych w regionie Veneto, a dla tych, którzy chcą czegoś bardziej spokojnego, parki wodne. Miłośnicy przyrody mogą podziwiać zieloną i pełną pinii scenerię pieszo lub na koniu czy rowerze.

Położenie(zobacz szczegóły)

La Pineta ApartHotel znajduje się w nadmorskiej miejscowości Lido di Jesolo, kilka metrów od brzegu morza, do którego prowadzi prywatna plaża, zarezerwowana dla klientów.

 

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Podwójny podgrzewany basen z zewnętrznym jacuzzi dla dorosłych i dzieci, wypożyczalnia rowerów (bezpłatnie) recepcja, boisko do siatkówki,  bar, winda, parking.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

W cenie śniadania.

Pokoje

Typu Bilo 2: 2-, 3- osobowy, o powierzchni ok. 28 m2. Najprostsze rozwiązanie dla rodziny składającej się z 2 osób dorosłych i jednego dziecka. Posiada sypialnię  z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów; Wi-Fi. Apartament klimatyzowany z dwoma tarasami.

Typu Bilo 4: 2-, 4-osobowy o powierzchni ok 35 m2.
Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, sypialnię z łóżkiem małżeńskim , łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów; Wi-Fi. Apartament klimatyzowany z dwoma niezależnymi tarasami.

Typu Trilo: 4-, 6-osobowy o powierzchni ok .44 m2.
Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, sypialnię z łóżkiem małżeńskim oraz pojedynczym łóżkiem , mały pokój 1os., łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów.; Wi-Fi. Apartament klimatyzowany z 3 niezależnymi tarasami.

 

Cena
Cena dla 1os. w apartamencie Typu Bilo 2.
od 01.06 do 03.07
od 499 EUR
od 04.07 do 06.08 i od 21.08 do 27.08
od 535 EUR
od 07.08 do 20.08
od 610 EUR
od 28.08 do 18.09
od 415 EUR
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

  • 7 noclegów w apartamencie Typu Mono
  • wyżywienie: 7x śniadania
  • serwis plażowy 2 leżaki i parasol
  • korzystanie z basenu
  • PAKIET PODSTAWOWY /ubezpieczenie Signal Iduna / zawarte w cenie imprezy turystycznej koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, koszty ratownictwa i ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz odpowiedzialności cywilnej w SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. Kwoty limitów ubezpieczenia: KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, OC 10 000 EUR, SS 2000 PLN. W przypadku szkód związanych z amatorskim uprawianiem sportów limity odpowiedzialności OC wynoszą: przy szkodach osobowych do 5 000 EUR przy szkodach rzeczowych do 2 500 EUR.
  • podatek VAT
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

  • obiadu i kolacji
  • innych usług niewyszczególnionych w ofercie

Dodatkowe opłaty i inne koszty

  • opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości – 2 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat).

Zasady anulacji

W momencie potwierdzenia rezerwacji nie ma możliwości jej anulowania, nawet w przypadku zachorowania na COVID-19. Hotel wyraża zgodę wyłącznie na zmianę terminu i pobyt w tej samej cenie (wyłączając święta i miesiące wakacyjne). Nie ma możliwości zwrotu środków pieniężnych.