+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Biała Szkoła Włochy – Monte Bondone

0
Cena
Od2 555 PLN
Cena
Od2 555 PLN
Email*
Liczba osób*
Termin*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

926


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Monte Bondone, Alpy Wschodnie, Włochy
 • Dostępne w okresie: styczeń i marzec 2023
 • Wiek: 10+
 • 5-dniowe szkolenie narciarskie
 • Podział na grupy zgodne z poziomem zaawansowania
 • Karnet w cenie
Biała szkoła we Włoszech.

Świetnie przygotowane stoki, mnóstwo tras i niemal pewna pogoda to właśnie narciarstwo we Włoszech. Nasi instruktorzy SITN – PZN zadbają o bezpieczną naukę wszystkich grup zaawansowania. 

Czego możesz oczekiwać?

Mieszkamy w hotelu przy stoku Monte Bondone bez konieczności dojazdów i szusujemy przez 5 dni, od rana do popołudnia, z przerwą na lunch. Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia SITN – Polskiego Związku Narciarstwa i zadbają o bezpieczną jazdę swoich podopiecznych. Karnety, szkolenia, opieka i 3 posiłki dziennie wliczone w cenę. W naszych wyjazdach, za zgodą szkoły, mogą też brać udział rodzice, którzy mieszkają jednak niezależnie od dzieci, w osobnej części lub innym hotelu. 

 • Hotel przy stoku Monte Bondone
 • Karnety w cenie
 • Wyjazd do Folgarii i na Paganellę w cenie
 • Możliwość udziału rodziców.
Program

Dzień 1Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu (zobacz szczegóły)

Wyjazd z Polski w nocy, z soboty na niedzielę, przyjazd do hotelu, kolacja, nocleg 

Dzień 2-5Realizacja programu białej szkoły (zobacz szczegóły)

Dni 2 – 5 (poniedziałek-piątek) – jazda w ośrodku Monte Bondone, 2 wyjazdy do ośrodków Paganella i Folgaria.  Przez cały czas pozostaje z nami nasz autokar, bez problemu możemy więc zrealizować transfery do innych stacji lub użyć go np. w celu wycieczki do Trydentu. 
W piątek dzień rozpoczynamy śniadaniem następnie udajemy się na ostatnia jazdę na nartach, następnie  powrót do hotelu, lunch/obiad, czas na prysznic, wyjazd do Polski. Przyjazd do Polski nad ranem w sobotę.

Szczegóły programu narciarskiego oraz szkolenia nadzoruje kierownik wyjazdu mianowany przez szkołę.

Dzień 6Wykwaterowanie i powrót (zobacz szczegóły)

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Region

Region Monte Bondone to kompleks narciarski który zapewnia wspaniale przygotowane trasy narciarskie, wyjątkowe widoki, relaks, zabawę dla najmłodszych i rodzin. Jest to idealne miejsce na spędzenie zimowych wakacji. Ośrodek narciarski należący do konsorcjum narciarskiego Skirama (www.ski.it) i zlokalizowany w pobliżu miasta Trydent (Trento), 160 km od przełęczy Brenner. Monte Bondone (1184 – 2090 m) w każdą zimę przemienia się w czarujące centrum narciarskie z przepiękną panoramą na góry Trentino, Dolomity Brenta po Dolinę Val di Fassa. Zróżnicowane pod kątem stopnia trudności trasy narciarskie sprawią radość zarówno początkującym, jak i zaawansowanym narciarzom.

Trasy narciarskie

Nartostrady w Monte Bondone rozpościerają się na powierzchni 70 ha, 90% tras z gwarantowanym śniegiem (dośnieżane armatkami). Łącznie 21 km świetnie przygotowanych tras z przepięknymi widokami.

Monte Bondone oferuje stoki dla początkujących, trasy techniczne bardziej wymagające dla fanów freestyle i slalomu oraz „Gran Pista” o różnicy wysokości ok. 800 m i długości prawie 4 kilometrów, zapewniająca wspaniałe emocje podczas jazdy.

Region Monte Bondone oferuje:

21 km tras, 35% łatwych, 59% czerwonych, 6% czarnych
5 km tras do jazdy nocnej, 1 snowpark, najdłuższy zjazd: 4  km.

Nasz karnet uprawnia nie tylko do jazdy na Monte Bondone, ale także, w ciągu 2 z 5 dni na stoku, daje możliwość jazdy na stacjach Paganella i Folgaria. Wybierzemy się tam autokarem (przejazd ok 50 min). Dodatkowo istnieje możliwość jazdy nocnej w wybrane dni na bazie tego samego karnetu.

Hotel
Augustus **+

Hotel Augustus **+ położony jest 200 m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego Vaneze. Oferuje 37 pokoi 2, 3, 4 osobowych z łazienkami i suszarkami do włosów.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel położony 200 m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego Vaneze.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Do dyspozycji: restauracja, sala spotkań i telewizyjna, WIFI, przechowalnia nart, parking dla samochodów osobowych.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

3 posiłki dziennie; śniadania w formie bufetu, lunch (1 duże danie + deser) oraz kolacje (pierwsze danie do wyboru, drugie danie, deser), woda w karafkach. 

Pokoje

Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i suszarkami do włosów.

Cena
Cena dla 1 osoby w pokoju wieloosobowym
styczeń/marzec 2023
od 2555 PLN dziecko

*Ostateczna cena zależy od przyjętej liczby uczestników, proporcji dzieci/dorośli oraz ilości opiekunów szkolnych i instruktorów. 

Szczegóły płatności: 

Zaliczka wysokości 30% wpłacana jest w momencie rezerwacji przelewem elektronicznym. Dopłata na 21 dni przed wyjazdem. Wpłata zaliczki i dopłaty dokonywane są w PLN. Kwota przeliczana jest automatycznie z Euro na PLN wg tabeli NBP (sprzedaż) z dnia wpłaty. 

Poznaj cenę wyjazdu dla swojej grupy!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 5 noclegów
 • wyżywienie: 5x śniadania, 5x lunch, 5x kolacje, woda do posiłków
 • szkolenia i opiekę instruktorską
 • Karnet narciarski 5 dni Monte Bondone w tym 1 dzień Folgaria i 1 dzień Paganella
 • przejazd autokarem na trasie Kraków - Włochy – Kraków oraz transfery do stacji narciarskich w trakcie 2 dni poza Monte Bondone
 • ubezpieczenie podstawowe KL, NNW z uwzględnieniem sportów zimowych
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej ok 2 €/dzień/os. dla osób powyżej 14 lat (płatna na miejscu)

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Ważne informacje

Kieszonkowe: zapewnione jest wszystko co niezbędne, wraz z możliwością przygotowania herbaty na stok do termosów. Oczywiście na stoku można zawsze wydać pieniądze na czekoladę lub frytki. Przed wyjazdem w drogę powrotną do Polski zrobimy zakupy żywnościowe na drogę w supermarkecie. Zakwaterowanie ma miejsce w normalnym standardzie hotelowym: nie ma konieczności wyposażania dzieci w ręczniki, pościel itd.