+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

WYGODA FAMILY hotel Domina Włochy

0
Cena
Od3 637 PLN
Cena
Od3 637 PLN
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

1324


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Cogolo di Pejo, Val di Sole, Włochy
 • Dostępne w okresie: 22.06-29.06.2024 oraz 17.08-24.08.2024
 • Wiek: 6-14,99 lat
 • aktywny program na miejscu
 • Osobny program dla dzieci i dorosłych
 • Hotel 4**** z basenem
Dlaczego Wygoda?

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Od 20 lat z powodzeniem organizujemy rodzinne wyjazdy w konwencji Wygoda Family (wcześniej znane jako Mama i Ja) w okresie ferii zimowych. Jest to oferta skrojona na miarę dla rodzin z dziećmi, która pozwala cieszyć się wakacjami i odpoczynkiem zarówno najmłodszym uczestnikom, jak i ich rodzicom. Dzieci pod opieką naszych instruktorów narciarskich rozwijają swoje umiejętności, świetnie się bawiąc. W tym czasie rodzice również mogą cieszyć się odrobiną spokoju podczas urlopu.

W odpowiedzi na liczne pytania, począwszy od 2018 roku rozszerzyliśmy KONWENCJĘ WYGODA FAMILY  RÓWNIEŻ NA SEZON LETNI!

Wy też chcecie aby wakacje z waszymi pociechami były czymś więcej niż tylko plażowaniem? Chcecie widzieć swoje dziecko próbujące swoich sił lub robiące postępy w żeglarstwie, pływaniu, grze w tenisa, jeździe na rowerze? A jednocześnie sami również potrzebujemy odpoczynku w czasie wakacji. W końcu chodzi o to, żeby był to urlop zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.

Decydując się na wyjazd Wygoda Family nie musicie dokonywać wyborów pomiędzy własnym odpoczynkiem a aktywnością dzieci. Pozwólcie, że to my zajmiemy się zorganizowaniem Waszego rodzinnego aktywnego wypoczynku.

JAK TO ROBIMY?

GDZIE I KIEDY?

Naszą tegoroczną ofertę na lato oparliśmy o dwa piękne miejsca o bardzo podobnym charakterze.

Na początek i drugą połowę wakacji zapraszamy do Włoch do doliny Pejo/Val di Sole w DolomitachW lipcu i w sierpniu natomiast zapraszamy do Polski  w Bieszczady nad jezioro Solina.

To świetna oferta dla osób, które cenią kameralne ośrodki położone w pięknej okolicy i dobry standard hotelu. Znakomite miejsce dla najmłodszych z idealną infrastrukturą do zajęć ukierunkowanych pod sport poprzez zabawę.

Czego możesz oczekiwać?

JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Mieszkacie ze swoimi dziećmi w przestronnych rodzinnych pokojach, po śniadaniu Waszym zadaniem jest przygotowanie i ubranie dziecka na zajęcia sportowe.

Wtedy opiekę przejmują instruktorzy. Zajęcia sportowe podzielone są na bloki: tenisowy, górski, rowerowy.  W praktyce dzień wygląda tak, że podczas gdy dzieci przebywają na swoich zajęciach, rodzice również nie mają czasu na nudę, gdyż zaplanowaliśmy dla nich szereg ciekawych aktywności.

W środku dnia robimy przerwę na lunch i wtedy proszeni jesteście o towarzyszenie swoim pociechom. Każdego dnia znajdzie się też trochę czasu wolnego na relaks nad basenem, wspólną wycieczkę lub też dodatkowe lekcje tenisa pod okiem naszych instruktorów.  Jeżeli zdecydujecie się na naukę od zera lub szlifowanie swoich umiejętności tenisowych indywidualnie pod okiem naszych instruktorów (lub grupowo), wystarczy zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rezerwacyjnym na tronie www.wygoda.ski/wczasy

WAŻNE UWAGI WYGODA FAMILY LATO

Wiek i umiejętności dziecka.

Cena zawiera Pakiet WYGODA FAMILY dla dzieci w wieku 6-14,99 lat.
Dodatkowo instruktorzy są uprawnieni do wyłączenia ze szkolenia dziecka w przypadku, gdy po pierwszym dniu zajęć jest widoczne, iż nie ma możliwości włączenia go do grupy najmniej zaawansowanej lub też nie posiada umiejętności adaptacji w grupie, bez towarzystwa rodziców.

Dodatkowe szkolenia tenisowe dla dorosłych

Realizowane są w trakcie wyjazdów z cyklu Wygoda Family i obejmują naukę lub doskonalenie techniki gry w tenisa pod okiem instruktorów. Szkolenie grupowe dochodzi do skutku przy liczbie osób nie mniejszej niż 3. Maksymalna ilość osób w grupie wynosi 5. Istnieje możliwość wykupienia szkoleń indywidualnych. Uczestnictwo w szkoleniu należy zgłosić w momencie zakupu imprezy.

Bezpieczeństwo/ubezpieczenie

Podczas zajęć sportowych wszystkich uczestników obowiązują zasady bezpieczeństwa ogólnie przyjęte przy uprawianiu danej dyscypliny. Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU SIGNAL IDUNA. Dzieci korzystają z hotelowego basenu tylko pod opieką rodziców.

 • Spędź wakacje aktywnie, korzystając z bogatego programu atrakcji
 • Osobny program dla dzieci, osobny dla rodziców
 • Delektuj się regionalną kuchnią
 • Zregeneruj siły w hotelowym centrum wellness
Program dla dzieci i dorosłych

Dzień 1 - sobotaPrzyjazd i zakwaterowanie (sprawdź szczegóły)

Przyjazd, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00. Obiadokolacja.

Dzień 2-7 Realizacja aktywnego programy Wygoda Family (sprawdź szczegóły)

Ramowy program dnia dla dzieci i młodzieży.

Aktywności dla Dzieci
Po śniadaniu PROGRAM ACTIVE

 • Tenis, 3 razy na turnus po 1,5h,  dzieci (bez rodziców) dojeżdżają na kort z instruktorami, transport odbywa się albo rowerami albo busem hotelowym.
 • 1x Mountain Bike Tour 
 • 1x Flying Park 

Lunch a po lunchu aktywność rodzinne

 • 1x  Rafting Family
 • 1x Mountain Bike lub E-bike

Aktywności dla dorosłych:

 • 1x e-Bike Tour,
 • 1x Trekking Stelvio Park

 Lunch a po lunchu aktywność rodzinne

 • 1x Rafting Family
 • 1x Mountain Bike lub E-bike

UWAGA!

Pakiet Wygoda Activ dla dorosłych nie obejmuje lekcji tenisa.

Dla chętnych proponujemy dodatkowo płatne popołudniowe szkolenia tenisowe dla dorosłych. Jeżeli zdecydujesz się na naukę od zera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem naszych instruktorów, wystarczy zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rezerwacyjnym.

Proponujemy 4 dniowy pakiet TENISOWY, zajęcia prowadzone w grupie, trwające 1,5h dziennie – koszt 190 EUR.
indywidualne lekcje TENISOWE – 1h – koszt 45 EUR.

* Program aktywności jest programem ramowym, kolejność atrakcji może ulec zmianie. Program jest przygotowywany z dnia na dzień i jest przystosowany do warunków pogodowych.

Bezpieczeństwo/ubezpieczenie
Podczas zajęć sportowych wszystkich uczestników obowiązują zasady bezpieczeństwa ogólnie przyjęte przy uprawianiu danej dyscypliny. Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU SIGNAL IDUNA (patrz: www.wygodatravel.pl/ubezpieczenie). Dzieci korzystają z hotelowego basenu tylko pod opieką rodziców.

Dzień 8Wykwaterowanie i powrót (sprawdź szczegóły)

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu do godziny 10:00.

Region

Cogolo di Pejo to malownicza miejscowość we włoskich Alpach, znana z oszałamiającego piękna przyrody i rozległych terenów górskich umożliwiających wykonywanie wielu aktywności na świeżym powietrzu. W miesiącach letnich w okolicy można uprawiać turystykę pieszą po licznych szlakach, kolarstwo górskie i rafting. Sama miejscowość oferuje różnorodne doświadczenia kulturalne i kulinarne, w tym festiwale, lokalną kuchnię i zabytki. 

Hotel
Hotel Domina **** Cogolo di Pejo

Hotel Domina Parco dello Stelvio to rodzinny, 4-gwiazdkowy hotel w Cogolo di Pejo.
Hotel, otoczony lasami Val di Pejo i położony u podnóża masywu Vioz, w grupie Ortles – Cevedale, znajduje się w strategicznej pozycji do spędzenia wakacji w kontakcie z  cudownym środowiskiem Parku Narodowego Stelvio i z wieloma atrakcjami Val di Sole.
Hotel usytuowany w miasteczku Cogolo di Pejo, około 800 m od jego centrum, w którym znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, apteka.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel usytuowany w miasteczku Cogolo di Pejo, około 800 m od jego centrum, w którym znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, apteka.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się: centrum wellness: wewnętrzny basen z hydromasażem (obligatoryjny czepek, możliwość zakupu na miejscu), szlafroki do wypożyczenia na miejscu (odpłatnie 3 euro za dzień), sauna, łaźnia parowa, witarium; masaże i zabiegi pielęgnacyjne (odpłatnie); Wi-Fi (gratis); parking (bezpłatny, ilość miejsc ograniczona); garaż (ilość miejsc ograniczona – 5 eur/dzień -płatne w hotelu), bar, restauracja, mini klub hotelowy dla dzieci w wieku do 3 lat, panoramiczny taras.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

śniadania w formie bufetu, light lunch – np. zupa lub proste danie makaronowe; (w tym raz w tygodniu Barbecue grill lunch);

kolacje serwowane: przystawka, pierwsze i drugie danie (wybór spośród  4 wariantów), deser.
Raz w tygodniu Gala Dinner z muzyką na żywo.

Napoje do light lunch i kolacji dodatkowo płatne.

Pokoje

pokój Comfort – wykończony w stylu alpejskim, o powierzchni ok.18-26m2, przeznaczony dla 2 lub 3 osób. Pokoje urządzone w alpejskim stylu, wykończone w drewnie; każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i WC, telefon, TV sat, Wi-Fi (gratis), minibar (odpłatnie), sejf, niektóre pokoje z balkonem.

pokój Junior Suite – komfortowy, wykończony w drewnie, o powierzchni ok.20-30m2, przeznaczony 3 lub 4 osób. Balkon lub taras. Pokoje urządzone w alpejskim stylu, wykończone w drewnie; każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i WC, telefon, TV sat, Wi-Fi (gratis), minibar (odpłatnie), sejf, niektóre pokoje z balkonem.

Cena
Cena w terminie 22.06-29.06.2024
Cena dla rodziny 1 dorosły + 1 dziecko (w wieku 6 lat)
od 1366 EUR ( ok. 6440 PLN)
Cena dla rodziny 2 dorosłych + 1 dziecko (w wieku 6 lat )
od 2044 EUR (ok. 9630 PLN)
cena dla rodziny 2 dorosłych + 2 dzieci (w wieku 6 i 15 lat)
od 2677 EUR (ok. 12620 PLN)
Cena w terminie 17.08-24.08.2024
Cena dla rodziny 1 dorosły + 1 dziecko (w wieku 6 lat)
od 1531 EUR (ok. 7212 PLN)
cena dla rodziny 2 dorosłych + 1 dziecko (w wieku 6 lat)
od 2677 EUR (ok. 12620 PLN)
cena dla rodziny 2 dorosłych + 2 dzieci (w wieku 6 i 15 lat)
od 2287 EUR (ok. 10780 PLN)
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • Pakiet aktywności Kids dla dzieci w wieku 6-14,99
 • Pakiet aktywności dla osób powyżej 15 lat
 • wyżywienie: 7 śniadań w formie bogatego bufetu, 6 light lunch, 7 kolacji
 • możliwość koszystania z hotelowego wellness: basen z hydromasażem, sauna, łaźnia parowa, witarium. Masaże i zabiegi pielęgnacyjne dodatkowo płatne
 • pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, OC 10 000 EUR, SS (sprzęt sportowy) 2 000 PLN, obejmuje także amatorskie uprawianie sportów oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 4-14,99 lat zawiera

 • naukę lub doskonalenie gry w tenisa
 • aktywności: 1x Mountain Bike, 1x Flying Park, 1x Rafting Family, 1x Mountain Bike / E-bike Family

Cena nie zawiera

 • napojów do light lunch i kolacji
 • dodatkowych lekcji tenisa
 • płatności za zabiegi kosmetycznej
 • innych usług niewyszczególnionych w ofercie
 • opłaty klimatycznej dla osób powyżej 13 roku życia

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2,5 EUR za osobę (powyżej 13 lat) za noc.

Dopłaty opcjonalne

 • zabiegi SPA
 • indywidualne lub grupowe lekcje tenisa
 • na miejscu możliwość wykupienia innych aktywności nieuwzględnionych w cenie typu: strzelanie z łuku, via Ferrata, alpinizm itp , szczegóły firma Ursus Adventures www.ursusadventures.it

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.