+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Zielona szkoła w Beskidzie Sądeckim

0
Cena
Od1 300 PLN
Cena
Od1 300 PLN
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

648


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Andrzejówka, Beskid Sądecki, Polska
 • 4-dniowy aktywny program na miejscu
 • Dostępne w okresie: 09.05-28.10
 • Możliwość dostosowania programu dla różnych grup wiekowych
 • Wiek: 10+
 • Ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą sportową
Sportowa integracja w Beskidzie Sądeckim?

Wspólny klasowy wypad w Beskidy może być świetną okazją do poznania kumpli z klasy i nauczycieli z zupełnie innej strony oraz do sprawdzenia swoich możliwości! Jeśli macie ochotę na integrację oraz ciekawe zajęcia sportowe w przyjemnych okolicznościach przyrody nie ma co zwlekać! Czekają na Was sporty wodne, powietrzne, ciekawe gry integracyjne i moc atrakcji!

Czego możesz oczekiwać?

Codzienne aktywne atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu. W Andrzejówce nad Popradem nie będzie czasu na nudę, każdą chwilę wypełnimy ciekawymi zajęciami ogólnorozwojowymi, prowadzonymi pod opieką instruktorów i animatorów. W programie m.in. nauka sztuki dekupażu, rękodzieła, możliwość własnoręcznego przygotowania unikalnych pamiątek z wyjazdu. Dodatkowo czas urozmaicą nam ciekawe aktywności – m.in. będziesz mógł spróbować swoich sił na trampolinach i eurobungy, zjedziesz pontonem ze zjeżdżalni igielitowej, spróbujesz czy potrafisz chodzić po wodzie, sprawdzisz swoje opanowanie w sytuacji kryzysowej – odbędziesz szybki kurs pierwszej pomocy i ratownictwa, zajęcia z łucznictwa, warsztaty fotograficzne i wiele, wiele innych.

 • Gry i zabawy integracyjne – liczne animacje, konkursy, gry zespołowe.
 • Szkoła przetrwania – survival, ratownictwo: świadomość zagrożeń, zdolność ich przewidywania.
 • Sportowy charakter pobytu – wzajemna rywalizacja uczestników
 • Zajęcia krajoznawczo-dydaktyczne - m.in. piesza wycieczka po okolicy, tworzenie zielnika, laboratoria biol-chem (badanie wody)

Dzień 1Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu, zajęcia na terenie ośrodka (zobacz szczegóły)

Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, zakwaterowanie w obiekcie noclegowym Andrzejówka, obiad. Godzinne zajęcia plastyczne pod opieką animatorów– sztuka dekupażu pod opieką animatorów. Późnym popołudniem rozgrywki sportowe na terenie obiektu: piłka nożna, siatkówka plażowa, boole, szachy wikingów, molkke, baseball, unihokej, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki stołowe. Kolacja, karaoke, gry i zabawy integracyjne.

Dzień 2-4Realizacja aktywnego programu (zobacz szczegóły)

Przykładowy program pobytu na miejscu*
Kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

Wtorek
Śniadanie. Przedpołudniowe zajęcia aktywne: Euro-bungy i Trampoliniarnia– zabawa na urządzeniu umożliwiającym wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest w specjalne certyfikowane uprzęże, a pod nim jest trampolina oraz SunTubing – zjazdy ze specjalnej, całorocznej, zjeżdżalni igielitowej z bandami, na dmuchanych pontonach z twardym dnem. Obiad, krótka sjesta. Po południu piesza wycieczka krajoznawczo – przyrodnicza po okolicy, zajęcia kulinarne oraz minigolf! Kolacja. Późnym wieczorem gra w podchody, uznawane za wspaniałą formę integracji zespołu.

Środa
Śniadanie,  Aquazorbing – spacer po wodzie. Zabawa polega na próbie „chodzenia” po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Utrzymanie równowagi nie jest proste, ale upadek ma zawsze miękkie lądowanie: „efekt łóżka wodnego”. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, robić „fikołki” lub odpoczywać. Następnie warsztaty rękodzieła (tworzymy wyroby z gliny, biżuterię figurki) oraz zajęcia z łucznictwa. Obiad, krótka sjesta. Następnie warsztaty fotograficzne, rozgrywki sportowe na terenie obiektu oraz tworzenie zielnika. Kolacja. Wieczorem wspólne animacje, karaoke, dyskoteka.

Czwartek
Śniadanie, krótka wyprawa rowerowa, następnie zajęcia w laboratorium bio-chem – badanie wody z rzeki pod mikroskopem! Obiad, krótka sjesta. Po obiedzie dwugodzinne zajęcia o tematyce survivalu oraz ratownictwa – mają na celu zapoznanie uczestników z ogólnymi zasadami sztuki przetrwania, terenoznawstwa oraz ukazanie piękna okolicznej przyrody. Uczestnicy uczą się również działania w grupie i umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Survival uczy samodzielności, logicznego myślenia, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Program Ratownictwo obejmuje Pierwszą Pomoc oraz naukę prawidłowych zachowań w sytuacjach zagrożenia nad wodą, w górach i w mieście. Wieczorem, zamiast kolacji wspólne ognisko pożegnalne i zabawy.

Dzień 5Wykwaterowanie i powrót (zobacz szczegóły)

Śniadanie, krótkie zajęcia plastyczne: malujemy koszulki, tworzymy pamiątki. Obiad, powrót do Krakowa.

Region

Popradzki Park Krajobrazowy, położony na pograniczu polsko-słowackim w Beskidzie Sądeckim, to jeden z największych polskich parków krajobrazowych. Obejmuje on górne partie pasm Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej, polską część Gór Czerchowskich oraz  dolinę Popradu. Zdecydowana większość powierzchni to tereny leśne. Tereny niezwykle atrakcyjne dla amatorów aktywnego wypoczynku, znawców flory i fauny, wielbicieli wędrówek górskich. Przez Beskid Sądecki przebiega wiele szlaków pieszych, pozwalających delektować się pięknymi krajobrazami i widokami na najwyższe szczyty, doliny, polany i zrobić przerwę w którymś ze znanych uzdrowisk górskich – np. Krynica, Piwniczna, Żegiestów, Muszyna czy Krościenko. Inną cechą charakterystyczną regionu są występujące tutaj źródła wód mineralnych, z tego tytułu obszar ten bywa nazywany Krainą Tysiąca Źródeł.

Hotel
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Andrzejówka

Duży obiekt składający się z 4 budynków mieszkalnych (pokoje 2-,3-osobowe oraz 2+3, 2+4-osobowe studio, z pełnym węzłem sanitarnym), z rozbudowaną infrastrukturą sportową, położony na obszarze 5 ha. W budynku centralnym znajduje się recepcja, klimatyzowana stołówka, duża sala konferencyjna.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Andrzejówka Nad Popradem położony jest w zacisznym miejscu, gdzie można odnaleźć piękno krajobrazów Beskidu Sądeckiego, odpocząć, a bliskość rzeki Poprad potęguje wrażenia kontaktu z przyrodą. Ośrodek sprzyja wypoczynkowi dzieci i młodzieży dzięki bogatej ofercie atrakcji i zajęć, świadczonej przez kwalifikowanych instruktorów.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Recepcja, stołówka, sala konferncyjna, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, zadaszona strefa posiadówkowa, strefa relaksu (hamaki, olbrzymie leżaki, piaszczystą plażę), beach Bar na plaży, pole do MiniGolfa, strefa boisk (dwa trawiaste boiska sportowe, boiska do siatkówki plażowej, kilka boisk do badmintona, kino pod chmurką), pole do nauki jazdy na trikke – trójkołowym pojeździe poruszanym siłą ludzkich mięśni, trampSfera – pola trampolin, tor do Zorbingu (utrzymanie równowagi w dmuchanej kuli), tor do SunTubing (zjeżdżalnia igielitowa z zakrętem, o długości 40m, po której zjeżdża się na dmuchanych pontonach z twardym dnem), wiata grillowa z murowanym kominkiem, sklepik wyposażony w przekąski, namiot zajęciowy, park linowy w lesie, pole do Paintballa, ścianka wspinaczkowa, strefy survivalowa.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania: bufet, serwowane obiady, kolacje: bufet.

UWAGA: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Pokoje

Pokoje 2-, 3-osobowe oraz typu studio 2+3, 2+4, wyposażone w pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem i toaletą.

Cena
Cena dla 1 osoby w pokoju wieloosobowym
od 09.05 do 25.06
od 1300 PLN
od 06.09 do 28.10
od 1300 PLN

*kalkulacja cenowa została wykonana dla grupy minimum 45 os. przy mniejszej ilości uczestników cena ulegnie zmianie, kalkulacja dostępna na zapytanie.

Poznaj cenę wyjazdu dla swojej grupy!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 4 noclegi w pokoju wieloosobowym
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu, serwowane obiady, kolacje w formie bufetu (lub ogniska)
 • transport autokarem klasy turystycznej
 • program codziennych aktywności/warsztatów zgodnie z opisem
 • pakiet podstawowy ubezpieczenia Signal Iduna / NNW (NWI+NWS) 10000 PLN + OC 20000 PLN
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

 • posiłków nieujętych w programie
 • innych usług niewyszczególnionych w ofercie