+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Zielona Szkoła w Bieszczadach

0
Cena
Od1 400 PLN
Cena
Od1 400 PLN
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

681


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Hoczew, Bieszczady, Polska
 • 4-dniowy aktywny program na miejscu
 • Dostępne w okresie: 09.05-28.10.2022
 • Możliwość dostosowania programu dla różnych grup wiekowych
 • Wiek: 10+
 • Ośrodek stanowiący doskonałą bazę wypadową
Klasowy wypad w Bieszczady?

Wspólny klasowy wypad w Bieszczady może być świetną okazją do poznania kumpli z klasy i nauczycieli z zupełnie innej strony oraz do sprawdzenia swoich możliwości! Jeśli macie ochotę na integrację oraz ciekawe zajęcia sportowe w przyjemnych okolicznościach przyrody nie ma co zwlekać! Czekają na Was sporty wodne, ciekawe gry integracyjne, wycieczki w góry i moc innych trakcji!

Czego możesz oczekiwać?

Codzienne aktywne atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu. W Bieszczadach nie będzie czasu na nudę, każdą chwilę wypełnimy ciekawymi zajęciami ogólnorozwojowymi i sportowymi, prowadzonymi pod opieką przewodników instruktorów. W programie m.in. survival, szkoła przetrwania, paintball, zajęcia integracyjne m.in, szkolenie zakapiora bieszczadzkiego, spływ pontonowy, obcowanie z naturą w czasie górskiej wycieczki, poznanie kultury regionu – Solina, Polańczyk.

 • Spływ pontonowy po Sanie
 • Zajęcia survivalowe i paintball
 • Odkrywanie piękna Bieszczad - Solina, Polańczyk
 • Integracja grupy - poszukiwanie skarbów, szkolenie zakapiora bieszczadzkiegoie
Program

Dzień 1Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu, zajęcia survivalowe (zobacz szczegóły)

Przyjazd, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00, obiad. Po południu zajęcia survivalowe na terenie ośrodka – przygotowywanie obozowiska i budowa szałasów, rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa, budowa latryny, nauka sztuki przetrwania i zasady udzielania pierwszej pomocy w górach. Wspólne ognisko z kiełbaskami i opowieści o Bieszczadzkich Niedźwiedziach.

Dzień 2-4Realizacja aktywnego programu (zobacz szczegóły)

Wtorek
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd w stronę Wysokich Bieszczadów – wejście na jedna z Połonin (trasa uzależniona od kondycji uczestników i warunków). Przejazd do miejscowości Muczne – zagroda pokazowa Żubrów i Skansen wypału węgla drzewnego. Powrót do ośrodka i kolacja .

Środa
Śniadanie, odbiór suchego prowiantu i przejazd grupy do Nowosiółek. Przyrodnicze wprowadzenie do świata Bieszczadzkich zwierząt w Muzeum Przyrodniczo – Łowieckim Knieja. Spotkanie z instruktorami i rozpoczęcie zajęć: poszukiwanie skarbów – wyposażona w mapę, kompas oraz nawigację GPS, grupa poszukiwać poszczególnych punktów, które doprowadzą do Osady za Lasem, gdzie będzie ukryty skarb. To taka lekcja historii, by odnaleźć „nieistniejącą wieś”, w której można odnaleźć zdziczałe sady, piwnice czy studnie. Po zakończeniu zajęć obiad w Nowosiółkach, następnie podział na dwie grupy i rozpoczęcie kolejnych zabaw: szkolenie zakapiora bieszczadzkiego – zajęcia i gry typu Team Bulding. Rozgrywki między uczestnikami: strzelanie z łuku, wbijanie gwoździ na czas, rzuty podkowami i siekierkami do celu, biegi w workach i spodniach 3-osobowych na koniec przeciąganie liny i rozdanie certyfikatów oraz paintball – rozgrywki w terenie pod okiem instruktora, który poprowadzi grupę przez 3 scenariusze. Każdy z uczestników otrzymuje strój moro, maskę oraz marker z 150 kulkami. Zakończenie zajęć i przejazd do ośrodka na kolacje.

Czwartek
Śniadanie, odbiór suchego prowiantu i spotkanie z przewodnikiem. Spacer po koronie Zapory Solińskiej, chwila historii na temat powstania największej zapory wodnej w Polsce. Czas wolny na Bieszczadzkich Krupówkach. Przejazd do Polańczyka – punkt widokowy na Zalew. Przejazd do miejscowości Zwierzyń i spotkanie z instruktorami. – spływ pontonami malowniczą rzeką San pod okiem instruktorów uczestnicy przeżyją niezapomnianą przygodę wsłuchując się w szum wody. Powrót do ośrodka i kolacja.

Dzień 5Wykwaterowanie i powrót (zobacz szczegóły)

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu do godziny 10:00, przejazd do Sanoka, krótki spacer po mieście, czas na zakup pamiątek. Powrót do Krakowa.

Region

„A może by tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady…” – ta myśl na pewno każdemu przewinęła się w głowie. Bieszczady – pasmo górskie w Karpatach, do niedawna postrzegane jako teren dziki, trudno dostępny, mało ludny. Ten mit zrodził się na początku lat sześćdziesiątych w czasie studenckich obozów i rajdów. Pomimo faktu, że przez ostatnie lata bieszczadzkie doliny zapełniły się infrastrukturą turystyczną, legenda trwa. Ale czy Bieszczady to region, w którym można się tylko zaszyć w dziczy, odizolować i wyciszyć? Nic bardziej mylnego. Poza możliwością zdystansowania i nabrania oddechu, Bieszczady mają bardzo wiele do zaoferowania.

Hotel
Osada Podróżnika

Obiekt oddaje do dyspozycji gości 10 drewnianych domków i jednocześnie 60 miejsc noclegowych.
Drewniane domki powstały w 2020 roku i wciąż przyjemnie pachną świeżością.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Domki znajdują się w miejscowości Hoczew, przy Wielkiej Obwodnicy – co jest dużym atutem, bowiem łatwo stąd dostać się zarówno w góry jak i nad Solinę. To idealna alternatywa na wypoczynek – nie musisz wybierać, bo wszędzie jest blisko.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Recepcja, restauracja, parking, obiekt jest monitorowany.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania: bufet, serwowane obiady, kolacje: bufet. Przy całodziennych wycieczkach zamiast kolacji lunch pakiet na wynos, późny obiad po powrocie do ośrodka.

UWAGA: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Pokoje

Domek zajmuje powierzchnię około 90m2, przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób. W każdym domku znajdują się 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz  przestronny salon z kominkiem i telewizorem oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę grzewczą oraz najpotrzebniejsze przybory kuchenne.

Cena
Cena dla 1 osób w pokoju 2-osobowym
od 09.05 do 25.06
od 1400 PLN
od 12.09 do 28.10
od 1400 PLN

*kalkulacja cenowa została wykonana dla grupy minimum 45 os. przy mniejszej ilości uczestników cena ulegnie zmianie, kalkulacja dostępna na zapytanie.

Poznaj cenę wyjazdu dla swojej grupy!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 4 noclegi
 • program codziennych aktywności zgodnie z opisem
 • wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje (lub lunch pakiety na całodzienne wycieczki)
 • transport autokarem klasy turystycznej
 • pakiet podstawowy ubezpieczenia Signal Iduna / NNW (NWI+NWS) 10000 PLN + OC 20000 PLN
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu i atrakcji niewyszczególnionych w ofercie
 • innych usług niewyszczególnionych w ofercie