Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
12 252 09 10
infolinia@wygodaactive.pl
Wspólny klasowy wypad w Bieszczady może być świetną okazją do poznania kumpli z klasy i nauczycieli z zupełnie innej strony oraz do sprawdzenia swoich możliwości! Jeśli macie ochotę na integrację oraz ciekawe zajęcia sportowe w przyjemnych okolicznościach przyrody nie ma co zwlekać! Czekają na Was sporty wodne, ciekawe gry integracyjne, wycieczki w góry i moc innych trakcji!
Codzienne aktywne atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu. W Bieszczadach nie będzie czasu na nudę, każdą chwilę wypełnimy ciekawymi zajęciami ogólnorozwojowymi i sportowymi, prowadzonymi pod opieką przewodników instruktorów. W programie m.in. survival, szkoła przetrwania, paintball, zajęcia integracyjne m.in, szkolenie zakapiora bieszczadzkiego, spływ pontonowy, obcowanie z naturą w czasie górskiej wycieczki, poznanie kultury regionu – Solina, Polańczyk.
Przyjazd, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00, obiad. Po południu zajęcia survivalowe na terenie ośrodka – przygotowywanie obozowiska i budowa szałasów, rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa, budowa latryny, nauka sztuki przetrwania i zasady udzielania pierwszej pomocy w górach. Wspólne ognisko z kiełbaskami i opowieści o Bieszczadzkich Niedźwiedziach.
Wtorek
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd w stronę Wysokich Bieszczadów – wejście na jedna z Połonin (trasa uzależniona od kondycji uczestników i warunków). Przejazd do miejscowości Muczne – zagroda pokazowa Żubrów i Skansen wypału węgla drzewnego. Powrót do ośrodka i kolacja .
Środa
Śniadanie, odbiór suchego prowiantu i przejazd grupy do Nowosiółek. Przyrodnicze wprowadzenie do świata Bieszczadzkich zwierząt w Muzeum Przyrodniczo – Łowieckim Knieja. Spotkanie z instruktorami i rozpoczęcie zajęć: poszukiwanie skarbów – wyposażona w mapę, kompas oraz nawigację GPS, grupa poszukiwać poszczególnych punktów, które doprowadzą do Osady za Lasem, gdzie będzie ukryty skarb. To taka lekcja historii, by odnaleźć „nieistniejącą wieś”, w której można odnaleźć zdziczałe sady, piwnice czy studnie. Po zakończeniu zajęć obiad w Nowosiółkach, następnie podział na dwie grupy i rozpoczęcie kolejnych zabaw: szkolenie zakapiora bieszczadzkiego – zajęcia i gry typu Team Bulding. Rozgrywki między uczestnikami: strzelanie z łuku, wbijanie gwoździ na czas, rzuty podkowami i siekierkami do celu, biegi w workach i spodniach 3-osobowych na koniec przeciąganie liny i rozdanie certyfikatów oraz paintball – rozgrywki w terenie pod okiem instruktora, który poprowadzi grupę przez 3 scenariusze. Każdy z uczestników otrzymuje strój moro, maskę oraz marker z 150 kulkami. Zakończenie zajęć i przejazd do ośrodka na kolacje.
Czwartek
Śniadanie, odbiór suchego prowiantu i spotkanie z przewodnikiem. Spacer po koronie Zapory Solińskiej, chwila historii na temat powstania największej zapory wodnej w Polsce. Czas wolny na Bieszczadzkich Krupówkach. Przejazd do Polańczyka – punkt widokowy na Zalew. Przejazd do miejscowości Zwierzyń i spotkanie z instruktorami. – spływ pontonami malowniczą rzeką San pod okiem instruktorów uczestnicy przeżyją niezapomnianą przygodę wsłuchując się w szum wody. Powrót do ośrodka i kolacja.
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu do godziny 10:00, przejazd do Sanoka, krótki spacer po mieście, czas na zakup pamiątek. Powrót do Krakowa.
„A może by tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady…” – ta myśl na pewno każdemu przewinęła się w głowie. Bieszczady – pasmo górskie w Karpatach, do niedawna postrzegane jako teren dziki, trudno dostępny, mało ludny. Ten mit zrodził się na początku lat sześćdziesiątych w czasie studenckich obozów i rajdów. Pomimo faktu, że przez ostatnie lata bieszczadzkie doliny zapełniły się infrastrukturą turystyczną, legenda trwa. Ale czy Bieszczady to region, w którym można się tylko zaszyć w dziczy, odizolować i wyciszyć? Nic bardziej mylnego. Poza możliwością zdystansowania i nabrania oddechu, Bieszczady mają bardzo wiele do zaoferowania.
Obiekt oddaje do dyspozycji gości 10 drewnianych domków i jednocześnie 60 miejsc noclegowych.
Drewniane domki powstały w 2020 roku i wciąż przyjemnie pachną świeżością.
Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.
Domki znajdują się w miejscowości Hoczew, przy Wielkiej Obwodnicy – co jest dużym atutem, bowiem łatwo stąd dostać się zarówno w góry jak i nad Solinę. To idealna alternatywa na wypoczynek – nie musisz wybierać, bo wszędzie jest blisko.
Recepcja, restauracja, parking, obiekt jest monitorowany.
Śniadania: bufet, serwowane obiady, kolacje: bufet. Przy całodziennych wycieczkach zamiast kolacji lunch pakiet na wynos, późny obiad po powrocie do ośrodka.
UWAGA: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.
Domek zajmuje powierzchnię około 90m2, przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób. W każdym domku znajdują się 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz przestronny salon z kominkiem i telewizorem oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę grzewczą oraz najpotrzebniejsze przybory kuchenne.
*kalkulacja cenowa została wykonana dla grupy minimum 45 os. przy mniejszej ilości uczestników cena ulegnie zmianie, kalkulacja dostępna na zapytanie.
Cena zawiera
Cena nie zawiera