+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Biała Szkoła Włochy – Val di Sole/Pejo

0
Cena
Od2 645 PLN
Cena
Od2 645 PLN
Email*
Liczba osób*
Termin*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

708


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Val di Sole, Pejo Fonti, Włochy
 • Dostępne od styczeń, marzec 2023
 • Wiek: 10+
 • Karnet w cenie
 • Podział na grupy zgodnie z poziomem zaawansowania
 • 5-dniowe szkolenie narciarskie
Białe Szkoły we Włoszech.

Świetnie przygotowane stoki, mnóstwo tras i niemal pewna pogoda to właśnie narciarstwo we Włoszech. Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia SITN – Polskiego Związku Narciarstwa i zadbają o bezpieczną jazdę swoich podopiecznych. 

Czego możesz oczekiwać?

Mieszkamy w hotelu na wysokości 1400 m.n. p. m., 300 m od dolnej stacji gondoli. Kolej linowa wywozi narciarzy aż na 3000 m, co daje gwarancję śniegu w każdym sezonie. Szusujemy przez 5 dni, od rana do popołudnia, z przerwą na lunch. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia karnetu do wersji 3+2 i jazdy także w innych ośrodkach Doliny Słońca. Karnety, szkolenia, opieka i 3 posiłki dziennie wliczone w cenę. W naszych wyjazdach, za zgodą szkoły, mogą też brać udział rodzice, którzy mieszkają jednak niezależnie od dzieci, w osobnej części lub innym hotelu. 

 • Hotel przy stoku Pejo
 • Karnety w cenie 
 • Możliwość wyjazdu do Madonny di Campiglio oraz Marillevy-Folgaridy
 • Możliwość udziału rodziców. 
Program

Dzień 1Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu, kolacja (zobacz szczegóły)

Wyjazd z Polski w nocy, z soboty na niedzielę, przyjazd do hotelu po południu, zakwaterowanie, kolacja.

Dzień 2-5Realizacja programu białej szkoły (zobacz szczegóły)

Dni 2 – 5 (poniedziałek-piątek) – jazda w ośrodku Pejo i ewentualne wyjazdy do stacji Marilleva-Folgarida, Madonna di Campiglio.  Przez cały czas pozostaje z nami nasz autokar, bez problemu możemy więc zrealizować transfery do innych. Szczegóły programu narciarskiego oraz szkolenia nadzoruje szef instruktorów. 

Piątek: śniadanie, jazda na nartach, późniejszy powrót do hotelu, lunch/obiad, czas na prysznic. Około godziny 18 wyjazd do Polski.

Dzień 6 Przyjazd do Polski (zobacz szczegóły)

Przyjazd do Polski około godziny 7 rano w sobotę.

Region

Pejo (20 km tras) to jedna z najwyżej położonych stacji w rejonie Val di Sole (górna stacja: 3000 m. n. p. m.), gwarantuje długie trasy zjazdowe i pewny śnieg. Poza tym w regionie znajdują się tak znane kurorty narciarskie jak Madonna di Campiglio, Marilleva/Folgarida czy Tonale.  W wersji bardziej ekonomicznej możemy jeździć 5 dni na świetnych trasach obok hotelu a rozszerzając karnet do wersji 4+1 lub 3+2 będziemy mogli także wypróbować pozostałe ośrodki Val di Sole. Nowoczesne wyciągi i znakomicie przygotowane trasy to wizytówka tej doliny podobnie jak słoneczna pogoda przez większą część zimy. 

Trasy narciarskie

Pejo to centrum narciarskie oferujące 20 km przepięknych tras poprowadzonych z wysokości 3000 m do poziomu 1400 m.  Dysponująca dwoma stumiejscowymi wagonami kolejka linowa PEJO 3000 w ciągu zaledwie kilku minut zabiera pasażerów z położonej na wysokości 2000 m miejscowości Tarlenta do leżącego 3000 metrów na poziomem morza schroniska „Mantova” w samym sercu łańcucha górskiego Ortles-Cevedale. Nowoczesna, przestronna kolejka wspina się po zboczach tworzących dolinę Valle Della Mite, umożliwiając narciarzom zjazd cudowną, ekscytującą ośmiokilometrową trasą prowadzącą do miejscowości Peio Fonti.

Region oferuje:

20 km tras, najdłuższa trasa liczy 8 km;
25% łatwych,  65% średnich, 10% trudnych

Jazda nocna na trasie Mezoli o długości ok.1km – dostępna dwa razy w tygodniu.

Hotel
Hotel Zanella ***

Zanella to trzygwiazdkowy hotel w stylu alpejskim. Położony jest na wysokości ok 1400 m.n.p.m. w regionie narciarskim Val di Sole, w miejscowości Pejo Fonti w Alpach włoskich (Dolomity), 400 metrów od dolnej stacji gondoli Pejo 3000

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel położony jest na wysokości ok 1400 m.n.p.m. w regionie narciarskim Val di Sole, w miejscowości Pejo Fonti w Alpach włoskich (Dolomity), 400 metrów od dolnej stacji gondoli Pejo 3000.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

restauracja, lobby, bar, narciarnia.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania w Formie bufetu, lunch oraz kolacje (pierwsze danie, drugie danie, deser) woda w karafkach.

Pokoje

podstawowe wyposażenie, 2-, 3-, 4- osobowe, w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem lub wanną, TV oraz suszarka do włosów.

Cena
Cena dla 1 osoby w pokoju wieloosobowym
styczeń/marzec 2023
od 2645 PLN dziecko

*Ostateczna cena zależy od przyjętej liczby uczestników, proporcji dzieci/dorośli oraz ilości opiekunów szkolnych i instruktorów. 

Szczegóły płatności: 

Zaliczka wysokości 30% wpłacana jest w momencie rezerwacji przelewem elektronicznym. Dopłata na 21 dni przed wyjazdem. Wpłata zaliczki i dopłaty dokonywane są w PLN. Kwota przeliczana jest automatycznie z Euro na PLN wg tabeli NBP (sprzedaż) z dnia wpłaty. 

Poznaj cenę wyjazdu dla swojej grupy!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 5 noclegów
 • wyżywienie: 5x śniadania, 5x lunch, 5x kolacje, woda do posiłków
 • karnet narciarski 5 dni Pejo
 • szkolenia i opiekę instruktorską
 • przejazd autokarem na trasie Kraków - Pejo – Kraków oraz transfery do stacji narciarskich w trakcie 2 dni obowiązywania karnetu Super Skirama
 • ubezpieczenie KL, NNW z uwzględnieniem sportów zimowych
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej 2 €/dzień/os. dla osób powyżej 12 lat (płatna na miejscu).

Dopłaty opcjonalne

 • dopłaty do karnetów 4+1 lub 3+2 to 25€ za każdy dzień poza Pejo
 • wypożyczenie sprzętu narty/snowboard: dzieci od 65€/5 dni
 • wstęp na basen w Pejo Terme: od 5€/os.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, uprawianie sportów wysokiego ryzyka, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Ważne informacje

Kieszonkowe dla dzieci nie jest konieczne, zapewnione jest wszystko co niezbędne, wraz z możliwością przygotowania herbaty na stok do termosów. Oczywiście na stoku można zawsze wydać pieniądze na czekoladę lub frytki. Przed wyjazdem do Polski zrobimy zakupy żywnościowe na drogę w supermarkecie (15 euro z pewnością wystarczy).