+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Wygoda Family Jezioro Solina/Bieszczady

0
Cena
Od2 450 PLN
Cena
Od2 450 PLN
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

497


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Berezka, Bieszczady, Polska
 • Dostępne w terminach: 29.06-06.07.2024, 20.07-27.07.2024, 03.08-10.08.2024
 • Wiek: 6-14.99
 • aktywny program na miejscu
 • Osobny program dla dzieci i dorosłych
 • Apartamenty Skalnica Bieszczady
Dlaczego Wygoda?

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Od 18 lat z powodzeniem organizujemy rodzinne wyjazdy w konwencji Wygoda Family (dawniej: Mama i Ja) w okresie ferii zimowych. Jest to oferta skrojona na miarę dla rodzin z dziećmi, pozwala cieszyć się wakacjami i odpoczynkiem zarówno najmłodszym uczestnikom jak i ich rodzicom. Dzieci pod opieką naszych instruktorów narciarskich rozwijają swoje umiejętności, świetnie się bawiąc. W tym czasie rodzice również mogą cieszyć się odrobiną spokoju podczas urlopu.

W odpowiedzi na liczne pytania, począwszy od 2018 roku rozszerzyliśmy KONWENCJĘ WYGODA FAMILY  RÓWNIEŻ NA SEZON LETNI!

Wy też chcecie aby wakacje z naszymi pociechami były czymś więcej niż tylko plażowaniem? Chcecie widzieć swoje dziecko próbujące swoich sił lub robiące postępy w żeglarstwie, pływaniu, grze w tenisa, jeździe na rowerze? A jednocześnie sami również potrzebujemy odpoczynku w czasie wakacji. W końcu chodzi o to, żeby był to urlop zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.

Decydując się na wyjazd Wygoda Family nie musicie dokonywać wyborów pomiędzy własnym odpoczynkiem a aktywnością dzieci. Pozwólcie, że to my zajmiemy się zorganizowaniem Waszego rodzinnego aktywnego wypoczynku.

JAK TO ROBIMY?

GDZIE I KIEDY?

Naszą tegoroczną ofertę LATO 2024 oparliśmy o dwa piękne miejsca o bardzo podobnym charakterze.

Na początek i drugą połowę wakacji zapraszamy do Włoch do doliny Pejo/Val di Sole w Dolomitach. W lipcu i w sierpniu natomiast zapraszamy do Polski  w Bieszczady nad jezioro Solina.

To świetna oferta dla osób, które cenią kameralne ośrodki położone w pięknej okolicy i dobry standard hotelu. Znakomite miejsce dla najmłodszych z idealną infrastrukturą do zajęć ukierunkowanych pod sport poprzez zabawę.

Czego możesz oczekiwać?

JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Mieszkacie ze swoimi dziećmi w przestronnych rodzinnych apartamentach, po śniadaniu Waszym zadaniem jest przygotowanie i ubranie dziecka na zajęcia sportowe.

Wtedy opiekę przejmują instruktorzy. Przewidzieliśmy 3 h porannych zajęć + dojazd do miejsc gdzie odbywają się zajęcia (realizuje je własnym busem bez udziału rodziców). Zajęcia sportowe podzielone są na 3 bloki: tenisowy, żeglarski, rowerowy oraz na grupy wg poziomów zaawansowania i wieku. W praktyce zajęcia wyglądają tak, że 1,5h spędzamy na korcie tenisowym pod opieką naszych instruktorów a kolejne 1,5h na zajęciach na wodzie. Podczas pobytu wybierzemy się na trzy dłuższe wycieczki rowerowe w towarzystwie rodziców. Po południa spędzamy na odpoczynku na leżaku przy basenie, w Eko Marinie lub na spacerach. Wieczorem kolacja ma formę wspólnej biesiady przy ognisku.

Pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 6-14,99 obejmuje 3x zajęcia z tenisa, 3x żagle, 3x rower, 1x kajak

Pakiet Wygoda Activ dla dorosłych nie obejmuje lekcji tenisa.
Dla chętnych proponujemy dodatkowo płatne popołudniowe szkolenia tenisowe dla dorosłych. Jeżeli zdecydujesz się na naukę od zera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem naszych instruktorów, wystarczy zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rezerwacyjnym.

Proponujemy 4 dniowy pakiet TENISOWY, zajęcia prowadzone w grupie, trwające 1,5h dziennie – koszt 190 EUR
indywidualne lekcje TENISOWE – 1h – koszt 45 EUR.

WAŻNE UWAGI WYGODA FAMILY LATO

Wiek i umiejętności dziecka.

W niektórych przypadkach dzieci poniżej 6 lat (dolna granica wieku dla imprez Wygoda Family) mogą prezentować poziom wystarczający do szkolenia, jednak istotna jest także umiejętność adaptacji w grupie, bez towarzystwa rodziców.

Dodatkowo instruktorzy są uprawnieni do wyłączenia ze szkolenia dziecka w przypadku, gdy po pierwszym dniu zajęć jest widoczne, iż nie ma możliwości włączenia go do grupy najmniej zaawansowanej.

Bardzo prosimy o realną ocenę stopnia umiejętności sportowych w danej dyscyplinie dziecka. Przed wyjazdem skontaktujemy się z Państwem w celu wypełnienia karty informacyjnej opisującą m.in. stopień zaawansowania sportowego dziecka. Umożliwi nam to określenie liczby instruktorów oraz przygotowanie zajęć. Prosimy o przestrzeganie zaleceń dotyczących wymaganego wieku dziecka i jego rozwoju sportowego.

Szkolenia dla dorosłych
Realizowane są w trakcie wyjazdów z cyklu Wygoda Family obejmują naukę lub doskonalenie techniki gry w tenisa pod okiem instruktorów (1,5 h dziennie). Szkolenie dochodzi do skutku przy liczbie osób nie mniejszej niż 3 osoby. Maksymalna ilość osób w grupie wynosi 5. Uczestnictwo w szkoleniu należy zarezerwować w momencie zakupu imprezy.

Bezpieczeństwo/ubezpieczenie
Podczas zajęć sportowych wszystkich uczestników obowiązują zasady bezpieczeństwa ogólnie przyjęte przy uprawianiu danej dyscypliny. Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU SIGNAL IDUNA (tu-> szczegóły).
Dzieci korzystają z basenu tylko pod opieką rodziców.

 • Spędź wakacje aktywnie, korzystając z bogatego programu atrakcji
 • Osobny program dla dzieci, osobny dla rodziców
 • Obiekt na łonie natury w samym sercu Bieszczad
 • Zregeneruj siły w basenie i saunie
Program dla dzieci i dorosłych

Dzień 1 - sobotaPrzyjazd i zakwaterowanie (sprawdź szczegóły)

Zakwaterowanie od godziny 14:00. następnie spotkanie organizacyjne z instruktorami, kolacja.

Dzień 2-7 Realizacja aktywnego programu Wygoda Family (sprawdź szczegóły)

Dzień 2-7 – śniadanie, poranne zajęcia aktywne w grupach dla dzieci, po obiedzie czas pod opieka rodziców, kolacja.

Dzień rozpoczniemy od porannych zajęć podzielonych na: zajęcia z tenisa (3 razy po 1,5h), zajęcia żeglarskie (3 razy po 1,5h), zajęcia kajakowe (1 raz podczas pobytu); zajęcia rowerowe (3 wycieczki w 2 grupach wiekowych w towarzystwie rodziców). Zajęcia będą odbywać się w grupach pod okiem naszych instruktorów. Popołudnia spędzimy na wypoczynku rodzinnym z możliwością: indywidualnych pieszych wycieczek, wypadów do Polańczyka do Eko Mariny (kąpiele w basenie, plażowanie).

UWAGA: na terenie basenu dzieci znajdują się pod wyłączną opieką rodziców.

Zachęcamy do zabrania na wyjazd własnych rowerów/mile widzialne rowery elektryczne. Na terenie ośrodka jest możliwość wynajęcia rowerów jednak w przewadze rowerów dla dorosłych. 

Dla osób dorosłych proponujemy program aktywności opartych na grupowych zajęciach tenisowych i wodnych (tenis 3 razy po 1,5h; żagle 3 razy po 1,5h). Popołudnia spędzacie na wypoczynku rodzinnym. Zajęcia odbywają się pod okiem naszych instruktorów.

Dzień 8Wykwaterowanie i powrót (sprawdź szczegóły)

Śniadanie i wykwaterowanie do godziny 10:00.

Region

Bieszczady to region górski w południowo-wschodniej Polsce. Góry Bieszczadzkie są częścią Karpat Wschodnich, a ich najwyższym szczytem jest Tarnica. Charakteryzują się dziką naturą, bogactwem fauny i flory oraz pięknymi krajobrazami. Region ten jest zdominowany przez lasy i łąki, a rzeki i jeziora wypełniają krajobraz górskiego terenu. Bieszczady są także znanym ośrodkiem turystycznym, przyciągającym miłośników górskich wędrówek, turystyki pieszej i rowerowej. Wiele szlaków turystycznych prowadzi przez góry i doliny, a malownicze widoki zachwycają turystów.

Jezioro Solińskie to jeden z największych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce, znajdujące się w Bieszczadach, na terenie województwa podkarpackiego. Położenie wśród malowniczych gór i lasów czyni go popularnym miejscem wypoczynku dla turystów. Wokół jeziora Solińskiego znajduje się wiele atrakcji przyciągających także miłośników sportów wodnych, takich jak kajakarstwo, windsurfing czy wędkarstwo. 
W skrócie, jezioro Solińskie to piękne miejsce, idealne dla miłośników wody i górskiego krajobrazu, oferujące szeroki wachlarz atrakcji turystycznych dla wszystkich odwiedzających.

Berezka to malownicza, turystyczna miejscowość w Bieszczadach. Lokalizacja w pobliżu Jeziora Solińskiego czyni ją idealnym miejscem dla miłośników wodnych atrakcji, takich jak kajakarstwo czy żeglarstwo. Berezka to także doskonałe miejsce do wypoczynku dla miłośników pieszych wędrówek górskich. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, takich jak szlak na Tarnicę, czy szlak na Połoninę Wetlińską. Berezka to miejsce z unikalną architekturą i kulturą, będącą połączeniem wpływów polskich, ukraińskich i łemkowskich.

Hotel
Apartamenty Skalnica Bieszczady

Apartamenty Skalnica to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej okolicy Bieszczad, w pobliżu miejscowości Polańczyk. Oferuje on luksusowe apartamenty wyposażone w najwyższej jakości sprzęt i wygodne meble, co zapewnia komfortowy pobyt w górach.

Położenie(zobacz szczegóły)

Apartamenty znajdują się w miejscowości Berezka, w odległości około 2 km od Jeziora Solińskiego oraz około 5,5 km od miejscowości Polańczyk.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

WILLA SKALNICA oferuje pobyty w 3 typach nowoczesnych apartamentów rodzinnych. Obiekt podzielony jest na strefy:

STREFA DZIENNA – przestronny salon z przeszkoloną ścianą z widokiem na góry. W salonie znajduje się prawdziwy, duży kominek na drewno, a z salonu bezpośrednio wyjść możemy na duży taras z pięknym widokiem i z wygodnymi meblami tarasowymi. Wypoczynek w strefie dziennej to wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości.

STREFA ZDROWEGO WYPOCZYNKU – w przyziemiu willi znajduje się wyjątkowe miejsce zdrowego wypoczynku – jest to STREFA SAUN i miejsce do wypoczynku po zdrowym saunowaniu. Jednorazowo z sauny korzystać może 6 osób. W strefie wypoczynku znajdują się 4 leżaki, prysznic oraz toaleta (rezerwacja sauny na wyłączność dodatkowo płatna).

Na terenie Willa Skalnica jest budowany zewnętrzny duży basen (planowane otwarcie czerwiec 2023), gdyby jednak nastąpiło opóźnienie , wszyscy goście SKALNICY są także gośćmi kompleksu SKALNY SPA Polańczyk i mogą korzystać BEZPŁATNIE z basenu i strefy SPA w pobliskim Hotelu SKALNY.

Do dyspozycji znajdują się tam:
• basen
• brodzik dla dzieci
• jacuzzi
• sauna fińska opalana drewnem
• łaźnia parowa
• sauna infra red
• salon masażu (RABAT NA ZABIEGI dla gości Skalnicy -15%).

UWAGA: na terenie basenu dzieci znajdują się pod wyłączną opieką rodziców.

Po relaksie w Strefie SPA zapraszamy do naszego pubu i kręgielni CZARNE ZŁOTO, na rozgrzewającą herbatę kopalnianą, orzeźwiający napój i pizzę z pieca na drewno.

Ponadto nasi goście podczas zajęć żeglarskich będą korzystali z EKO MARINA POLAŃCZYK – są to pływające po jeziorze baseny oraz plaża.
Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu pływającego – kajaków, elektrycznych łodzi oraz jachtów. Po kąpieli wodnej i słonecznej zrelaksuj się na tarasie naszej Tawerny Pod Żaglami.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania (7.30-9.30): w formie bufetu szwedzkiego (jajecznica, parówki, wędliny, ser, warzywa, pieczywo, jajka, herbata, kawa, soki, jogurt). Produkty przygotowywane w hotelu Skalny i serwowane w Skalnicy.

Obiad (ok 13.30) : dwu daniowy posiłek + deser + kompot, serwowany albo w hotelu Skalny, albo w Tawernie przy Eko Marinie albo w Kolibie przy Skalnicy (miejsce serowania obiadów uzaleznione od lokalizacji aktywności sportowych w danym dniu). Osoby nie uczestniczące w aktywnościach udają się na obiad na własną rękę do miejsca wskazanego przez prowadzących aktywności. Napoje (kawa, herbata, napoje gazowane) poza kompotem dodatkowo płatne.

Kolacja (19.00): w formie biesiady w kolibie w Skalnicy przy ognisku (zupa, mięso, kiełbaski z grilla, sałatka, pieczywo. Posiłki przygotowywane w hotelu Skalny i serwowane w Willa Skalnica.

Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

Pokoje

Każdy apartament posiada samodzielny aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, lodówkę z zamrażarką, płytę grzewczą, ekspres do kawy, łazienkę z prysznicem, klimatyzację, bezpłatne WI-FI, telewizor CD z płaskim ekranem, umeblowany balkon.

Apartament KOMFORT (dla 2 do 4 os) to salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, jedną sypialnią i łazienką z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób. Łączna powierzchnia apartamentu to 45 m2. Apartament posiada bezpośrednie wyjście na ogród. Apartament znajduje się na parterze od strony ogrodu.

Apartament SUPERIOR (dla 2 do 4 os) to salon z aneksem kuchennym, jedną sypialnią i łazienką z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób. Łączna powierzchnia apartamentu to 35 m2. Apartament posiada wyjście na taras z widokiem na Bieszczady oraz balkon z pięknym widokiem na góry i lasy. Apartament znajduje się na parterze od frontu domu. Wejście od korytarza.

Apartament PREMIUM (dla 4 do 6 os) to salon z aneksem kuchennym. W skład apartamentu wchodzą dwie sypialnie oraz dwie łazienki z prysznicami. W przestronnym salonie znajduje się rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób. Łączna powierzchnia apartamentu to 70 m2. Apartament posiada wyjście na taras z widokiem na góry oraz balkon. Apartament znajduje się na poddaszu. Wejście po schodach korytarzem.

Zobacz wszystkie atrakcje

Eko Marina

Posiadamy własną plażę z pływającym basenem, przystanią oraz wypożyczalnią sprzętu pływającego. Na przystani EkoMarina w Polańczyku czeka na Ciebie wiele atrakcji.

Cena
Cena dla rodziny w terminach 29.06-06.07.2024, 20.07-27.07.2024, 03.08-10.08.2024
Cena za 2 osoby dorosłe i dziecko do 12 lat
od 1539 EUR (ok. 7116 PLN)
Cena za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 6 i 13 lat
od 1879 EUR (ok. 8689 PLN)
Cena za 1 osobę dorosłą i 2 dzieci w wieku 6 i 13 lat
od 1349 EUR (ok. 6238 PLN)
Cena za 1 osobę dorosłą i dziecko w wieku 12 lat
od 1009 EUR (ok. 4666 PLN)
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • wyżywienie: 7 śniadań w formie bufetu, 7 obiadów, 7 kolacji
 • Pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 6-14,99
 • pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, OC 10 000 EUR, SS (sprzęt sportowy) 2 000 PLN, obejmuje także amatorskie uprawianie sportów oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 6-14,99 lat zawiera

 • zajęcia z tenisa (3 razy po 1,5h), zajęcia żeglarskie (3 razy po 1,5h), zajęcia kajakowe (1 raz podczas pobytu), zajęcia rowerowe (3 wycieczki w 2 grupach wiekowych w towarzystwie rodziców)

Pakiet Active dla osób od 15 roku życia zawiera

 • zajęcia żeglarskie (3 razy po 1,5h), zajęcia kajakowe (1 raz podczas pobytu), zajęcia rowerowe (3 wycieczki w 2 grupach wraz z dziećmi)
 • zajęcia z tenisa dodatkowo płatne

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadów
 • lekcji tenisa dla osób od 15 roku życia
 • opłaty klimatycznej
 • płatności za zabiegi kosmetyczne
 • innych usług niewyszczególnionych w ofercie

Dopłaty opcjonalne

 • zabiegi SPA
 • indywidualne lub grupowe lekcje tenisa dla dorosłych* 4 dniowe zajęcia prowadzone w grupie, trwające 1,5h dziennie - koszt 190 EUR, indywidualne lekcje TENISOWE - koszt 45 EUR za 1 godzinę
 • opłata za psa zakwaterowanego w apartamencie 15 EUR/doba

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne.

Wyślij zapytanie na adres: infolinia@wygodaactive.pl