+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl
+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygodaactive.pl

Zielona Szkoła na Mazurach

0
Cena
Od1 340 PLN
Cena
Od1 340 PLN
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

885


Dlaczego warto wybrać Wygoda Active?

 • Atrakcyjne programy aktywnego wypoczynku
 • Profesjonalna organizacja wyjazdów
 • Starannie wyselekcjonowane obiekty noclegowe
 • 20 lat doświadczenia


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygodaactive.pl

 • Dźwierzuty, Mazury, Polska
 • Dostępne w okresie: 09.05-30.09
 • Wiek: 10+
 • 4-dniowy aktywny program na miejscu
 • Możliwość dostosowania programu dla różnych grup wiekowych
 • Ośrodek kolonijny z zapleczem sportowo-rekreacyjnym
Sportowa integracja na Mazurach?

Wspólny klasowy wypad na Mazury może być świetną okazją do poznania kumpli z klasy i nauczycieli z zupełnie innej strony oraz do sprawdzenia swoich możliwości! Jeśli macie ochotę na integrację oraz ciekawe zajęcia sportowe w przyjemnych okolicznościach przyrody nie ma co zwlekać! Czekają na Was sporty wodne, powietrzne, ciekawe gry integracyjne i moc innych atrakcji!

Czego możesz oczekiwać?

Codzienne aktywne atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu. W Kulce nie będzie czasu na nudę, każdą chwilę wypełnimy ciekawymi zajęciami sportowymi i integracyjnymi, prowadzonymi pod opieką instruktorów  i animatorów. W programie m.in. próba sił w sportach wodnych (mini regaty), grach zespołowych (passball, korfball, waterball, detektywi, łączność, podchody) oraz możliwość indywidualnego sprawdzenia swoich możliwości (ścianka wspinaczkowa, symulator lotów kosmicznych, quady).

 • Aktywności realizowane na terenie obiektu
 • Mini regaty
 • Atrakcyjne zajęcia sportowe: passball, korfball, waterball, bule, ściana wspinaczkowa i inne
 • Gry integracyjne: wielka demolka, podchody, detektywi i wiele innych
Program

Dzień 1Przyjazd i zakwaterowanie, zajęcia na terenie ośrodka (zobacz szczegóły)

Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, przejazd do ośrodka Kulka, zakwaterowanie, obiad. Po południu rozszerzony pakiet zabaw i gier integracyjnych – spróbujemy swoich sił w specjalnie przygotowanych konkurencjach takich jak: wielospodnie, wielkie narty, rurowce. Kolacja, wieczorem wspólne ognisko powitalne, zabawy integracyjne.

Dzień 2-4Realizacja aktywnego programu (zobacz szczegóły)

Wtorek
Śniadanie,  wspólne gry zespołowe pod okiem instruktora: passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską, korfball – możliwość rozwinięcia swoich umiejętności sportowych podczas zdobywającej popularność gry zespołowej, w której o trafieniu do kosza decyduje współpraca. Po rozgrywkach – waterball, czyli świetna zabawa w wielkiej, dmuchanej kuli dryfującej po wodzie w specjalnie przygotowanym basenie. Obiad. Po posiłku poznamy gry z różnych zakątków świata m.in: bule (Francja), molkky (Finlandia), kubb (Szwecja). Kolacja. Wieczorna gra terenowa „Mazurska pułapka“razem z jednostką specjalną będziemy musieli szybko wypełnić zadania szalonego przestępcy Simona, aby odbić zakładników. Czy uratujemy ośrodek przed zupełną zagładą, niczym John McClane w „Szklanej Pułapce” ? 

Środa
Śniadanie, integracja zespołu poprzez fabularyzowaną grę terenową „detektywi“ – treningowy tor kryminalistyczny, śledztwo, poszlaki, wyciągnięcie wniosków, rozwiązanie zagadki. Następnie spróbujemy swoich sił na supernowoczesnym symulatorze treningu dla pilotów statków kosmicznych, pokonamy strach i zmierzymy się z potężną siłą grawitacji. Obiad. Po posiłku quady! – przejazd oryginalnym quadem yamaha na torze. Kolacja, zajęcia sportowe.

Czwartek

Śniadanie, zajęcia murarskie – „Wielka demolka“. Nauczymy się prostych czynności murarskich, które później wykorzystamy w praktyce. Spróbujemy wybudować jak największy oraz najmocniejszy mur. Naszym zadaniem będzie zniszczenie budowli przeciwników. Następnie zajęcia łącznościowe – powrót do czasów, kiedy o telefonach komórkowych nikt nie słyszał – alfabet Morse’a, telefon polowy będą dla nas wyzwaniem! Podczas zajęć sprawdzimy się jako łącznościowcy. Obiad. Po obiedzie kulkowe podchody. Poznamy podstawowe znaki patrolowe oraz sposoby wyznaczania kierunków świata bez użycia mapy i kompasu. Przeżyjemy aktywną przygodę na leśnym szlaku, wykonamy pasjonujące zadania i spróbujemy przechytrzyć swoich rywali. Kolacja, wieczorem dyskoteka w nowoczesnym klubie „Cool Club“ – super klimat, najnowsza muzyka dance, techno, house, pop, R&B. 100% dobrej zabawy gwarantowane! 

Dzień 5Wykwaterowanie, zajęcia, powrót (zobacz szczegóły)

Śniadanie, zajęcia na ściance wspinaczkowej – zdobędziemy się na odwagę i wejdziemy na profesjonalną ściankę wspinaczkową o wysokości ok 9 m. Do wyboru cztery niezależne trasy o różnym poziomie trudności. Następnie mini regaty kajakami bezburtowymi sit on top na jeziorze Łęsk. Obiad, powrót do Krakowa. 

Region

Mazury – Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, region w północno-wschodniej Polsce, obejmuje tereny Pojezierza Mazurskiego i Pojezierza Iławskiego. Mazury uważane są za jeden z cudów natury, nieodłącznie kojarzą się z naturą, jeziorami oraz aktywnym wypoczynkiem. Polska Kraina Tysiąca Jezior, posiadają najbogatsza sieć wodną spośród wszystkich regionów Polski. Głównym symbolem „mazurskości” są Wielkie Jeziora Mazurskie – licząca ok. 1700 km2 kraina, której ponad 15% powierzchni obejmują przestrzenie wodne (skupiające 1/4 zasobu wód jeziornych Polski), w tym największe polskie jeziora Śniardwy i Mamry. Mazury to raj dla żeglarzy i kajakarzy, miłośników ciszy i spacerów po lesie, amatorów różnych form aktywnego wypoczynku. Rejon porasta puszcza Piska, pokryta siecią szlaków pieszych, rowerowych i konnych. Mazury to także bardzo popularne wśród Polaków miejsce wakacyjne, więc baza noclegowa, gastronomiczna i wodniacka jest bardzo dobrze rozwinięta.

Hotel
Osada Leśna Kulka

Kulka to wyjątkowy ośrodek dedykowany dla dzieci i młodzieży. Obiekt ten jest wymarzonym miejscem dla tych, którzy uwielbiają dobrą zabawę i wypoczynek w otoczeniu natury. Kulka zapewnia mnóstwo aktywnych atrakcji skierowanych do uczestników w różnym wieku oraz kompleksową organizację wypoczynku. Ośrodek leży na południowym brzegu malowniczego rynnowego jeziora Łęsk. Położenie w środku lasu, na granicy rezerwatu przyrody to gwarancja kontaktu z czystą przyrodą, jaką oferują Mazury. 
Obiekt składa się z trzech murowanych budynków mieszkalnych mogących pomieścić 500 osób. Dwa pawilony są piętrowe, jeden parterowy.  

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Ośrodek położony w województwie warmiśko-mazurskim, w gminie Dźwierzuty, na brzegu Jeziora Łęsk.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Recepcja, restauracja, duże hale namiotowe z drewnianym parkietem, bogate zaplecze sportowe.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania: bufet, serwowane obiady, kolacje: bufet.

UWAGA: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Pokoje

5-, 6-osobowe pokoje z łazienkami. W każdej łazience znajduje się WC, umywalka, prysznic, lustro.  Pokoje wyposażone są w tapczany lub w tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Dwa pawilony są piętrowe, jeden parterowy.  

Cena
Cena dla 1 osoby w pokoju wieloosobowym
od 09.05 do 25.06
od 1340 PLN
od 06.09 do 30.09
od 1340 PLN

*kalkulacja cenowa została wykonana dla grupy minimum 45 os. przy mniejszej ilości uczestników cena ulegnie zmianie, kalkulacja dostępna na zapytanie.

Poznaj cenę wyjazdu dla swojej grupy!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 4 noclegi w pokoju wieloosobowym
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu, serowane obiady, kolacje w formie bufetu
 • transport autokarem klasy turystycznej
 • program codziennych aktywności/warsztatów zgodnie z opisem
 • Pakiet Podstawowy ubezp. Signal Iduna / NNW (NWI+NWS) 10000 PLN + OC 20000 PLN
 • taksę klimatyczną
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

 • posiłków nieujętych w programie
 • innych usług niewyszczególnionych w ofercie